Peeling Kwasowy

To naukowo opracowane zabiegi, które w niezwykle skuteczny sposób pozwalają przeprowadzić efektywną terapię trądzikową oraz zniwelować przebarwienia skóry i zmiany pigmentacyjne. Rhonda Allison to także rewolucyjne zabiegi odmładzające, które w nieinwazyjny sposób spłycają zmarszczki mimiczne, nadają cerze blasku i przywracają naturalny, zdrowy koloryt.
Każdy zabieg dobierany jest w sposób zindywidualizowany aby skóra otrzymała wszystko to co jest jej potrzebne dla zdrowia i piękna.

Kuracja indywidualnie dobrana w zależności od typu skóry.

Zabieg na skórę trądzikową i z bliznami po trądzikowymi – Zabieg przeznaczony do skóry trądzikowej, z zaskórnikami, z przebarwieniami pozapalnymi, z bliznami potrądzikowymi. Powoduje głębokie oczyszczenie skóry, zmniejszenie porów, załagodzenie stanów zapalnych oraz rozjaśnienie przebarwień pozapalnych i zmniejszenie blizn potrądzikowych.

Jeden z bardziej popularnych i efektywnych peelingów, które w łatwy i skuteczny sposób usuwają przebarwienia. Rozjaśnia, wyrównuje koloryt, poprawia gęstość skóry, spłyca zmarszczki. Intensywnie złuszcza dzięki wykorzystaniu kombinacji kwasu TCA i retinolem. Przeznaczony do cer dojrzałych potrzebujących liftingu i rozjaśnienia.Zabieg średnio głęboki, może powodować kilkudniowe intensywne łuszczenie.

Zabieg przeznaczony dla każdego typu skóry ze szczególnym uwzględnieniem trądziku różowatego i grudkowego. Silne działanie nawilżająco – odświeżające, a dodatkowo wygładzenie delikatnych zmarszczek. Redukcja naczynek i zaczerwienienia, wygładza skórę i pozostawia ją w dobrej kondycji.

Zabieg silnie odmładzający i rozświetlający skórę.
Zastrzyk młodości, przywraca skórze witalność, odżywia i nawilża. Kwas winowy oraz ekstrakt z winogron działa silnie antyoksydacyjnie i odżywczo.Naturalny średnio – głęboki peeling korzystny dla każdego rodzaju skóry. Bardzo silna stymulacja odnowy komórkowej i produkcji kolagenu, wykonywany w celu nawilżenia, napięcia i liftingu.

Zabieg z zastosowaniem unikalnego i głębokiego peelingu chemicznego o dużej intensywności.

Nazwa pochodzi od korzenia kwiatu Lotosu, który zawiera wiele antyoksydantów, działa rozjaśniająco na skórę oraz specjalnie wydzielonego kompleksu aminokwasów.

Jego formuła powoduje że jest skuteczniejszy niż inne kwasy o niższym stężeniu pH. Dzięki mieszaninie kwasu salicylowego, glukozowego oraz formule Jessnera nadaje się do każdego rodzaju cery, również wrażliwej. Wyższy stopień formuły Jessnera, leczy stany zapalne, naturalne składniki rozjaśniają skórę bez uszkadzania struktury komórkowej przez wolne rodniki.