BRWI I RZĘSY

Henna brwi i rzęs

Henna brwi i rzęs to doskonała metoda na podkreślenie oprawy oka, pozwalająca oszczędzić dużo czasu w wykonaniu codziennego makijażu. Wyregulowane i podkreślone brwi poprawiają wygląd twarzy i czynią makijaż dodatkowo atrakcyjniejszym.

Henna pudrowa NIKK MOLE – naturalna stylizacja i architektura brwi

Henna pudrowa to innowacyjna metoda do stylizacji brwi, która nie tylko podkreśli kolor włosków, ale przy okazji je dogłębnie odżywi. Oparta w 100 % na naturalnych składnikach roślinnych, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczna i hipoalergiczna. Bardzo ważne jest to , że w celu aktywacji nie łączy się jej, tak jak w przypadku zwykłej henny z wodą utlenioną, a specjalnie spreparowaną wodą. Henna zwykła rozrabiana z wodą utlenioną tak naprawdę barwi włosa, ale niestety zawsze go trochę osłabi.

Henna pudrowa daje naturalny efekt odżywienia, ceniony również w przypadku braku włosa który z różnych przyczyn jest słaby lub go po prostu nie ma. Włosy odrastają zdrowsze, grubsze, bardziej błyszczące! Henna pudrowa regularnie stosowana przywraca wzrost brwi nawet o 60%!

Niewątpliwą jej zaletą jest szeroka gama kolorystyczna, która pozwala uzyskać kolor o różnych odcieniach i tonacjach, idealnie dopasowany do każdej urody.

Ponadto w Studio Urody Angel nałożenie henny  pudrowej na włoski poprzedzone jest geometrią i architekturą brwi, która pozwala uzyskać idealnie dopasowany do twarzy kształt.

Jeśli chcemy utrzymać jak najbardziej intensywny efekt, należy dostosować się do zaleceń:

Polecamy używanie olejku dostępnego w naszym salonie, który ma silne działanie odbudowujące i regenerujące nawet bardzo uszkodzone brwi, lub brwi po przeszczepie. 

Wygładza on łuski włosów, sprawiając, że brwi stają się jędrne, jedwabiste oraz wzmocnione. 

Dodatkowo kompleks olejków utrzymuje kolor na dłużej i co ważne nie powoduje wypłukiwania się henny z włosów oraz skóry.

Laminacja brwi

Laminacja brwi to zabieg idealny dla osób, które pragną posiadać idealnie wystylizowane brwi, jednocześnie zachowując ich naturalność. Zabieg ten doprowadzi włoski do ładu, nada im pożądany kierunek oraz wzmocni i zregeneruje strukturę włosków.

Jeśli Twoje brwi są jasne lub wyjątkowo rzadkie do zabiegu laminacji możemy dołożyć koloryzację henną albo wypełniacz na brwi. Brwi będą układać się w dobrym kierunku, co sprawi, że codzienne malowanie ich pomadą czy kredką będzie czystą przyjemnością.

Laminacja brwi utrzymuje się od 4 do 6 tygodni.

Laminacja brwi składa się z kilku etapów:

“Lash Filler” jest rewolucyjnym serum, ponieważ wpływa nie tylko na grubość już wyrosłych włosków, ale również stymuluje cebulki i proliferację keratyny!

*Jako jedyny na świecie udowodnił w testach klinicznych swoją skuteczność zagęszczania włosków, która wzrasta średnio o 24% w ciągu zaledwie trzech zabiegów.

Rzęsy po liftingu można tuszować, korzystać z basenu oraz sauny, nie wpływa to na jakość liftingu.

Aby efekty liftingu były jak najdłuższe po wykonanym zabiegu przez 24h nie zaleca się:

Laminacja rzęs IN LEI

Zabieg laminacji rzęs IN LEI to innowacyjna metoda, pozwalająca na osiągnięcie spektakularnego efektu naturalnie podkręconych, gęstszych i zdrowszych rzęs.

Zabieg laminacji rzęs IN LEI jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących podkreślić piękno swoich oczu bez konieczności codziennego stosowania tuszu do rzęs. Wykorzystując specjalnie opracowaną formułę, która odżywia i regeneruje rzęsy od wewnątrz, gwarantujemy nie tylko niesamowity efekt wizualny, ale również intensywną pielęgnację.

Laminacja rzęs składa się z kilku etapów:

 Dzięki temu zabiegowi rzęsy stają się silniejsze, zdrowsze i bardziej lśniące, co znacząco podkreśla głębię spojrzenia.

Laminacja rzęs to idealny wybór dla każdej kobiety, która pragnie podkreślić swoje naturalne piękno bez codziennej rutyny makijażowej. Zapraszamy do Angel Studio Urody, by doświadczyć tej unikatowej metody i cieszyć się olśniewającym spojrzeniem każdego dnia!