Nasza misja opiera się na 4 niezwykle ważnych dla nas fundamentach, którymi są:

JAKOŚĆ

To najważniejszy aspekt jakim kierujemy się każdego dnia zarówno w zakresie wykonywanych usług i zabiegów jak i w kontekście stosowanych kosmetyków czy wykorzystywanego sprzętu. Działamy w oparciu o najwyższej klasy, nowoczesne maszyny i urządzenia – znanych i cenionych w branży kosmetycznej producentów. 

Wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu starannie dobranych, w pełni bezpiecznych kosmeceutyków, które niejednokrotnie zostały nagrodzone, co tylko potwierdza ich bardzo wysoką skuteczność.

To dla nas kolejny priorytet. Nasza kadra to zespół specjalistów z zakresu kosmetologii, stylizacji i wizażu. Naszym celem jest nieustanny rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji, co pozwala nam zapewnić dobór i świadczenie usług na najwyższym poziomie, a także spełnianie indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

PROFESJONALIZM

Wykonywane przez nas zabiegi i usługi cechują się doskonała skutecznością. Wykorzystywane przez nasz urządzenia i kosmetyki są dla naszych klientów komfortowe, bezpieczne, a co najważniejsze maksymalnie skuteczne. Najwyższa jakość produktów i sprzętu pozwala uzyskać rewelacyjne rezultaty i niesamowite efekty. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas nagroda, a także spełnienie naszej pracy i misji.

Skuteczność

Od początku istnienia nieodłącznym elementem świadczonych usług jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu naszym klientom. Ogromną wagę przywiązujemy do tego aby zapewnić maksymalnie sterylne warunki podczas świadczonych usług. Wszystkie narzędzia są sterylizowane w naszym autoklawie ENBIO STEAMJET.

Bezpieczeństwo i higiena

Nasi specjaliści

angelika księżyk

Ekspert Studia Urody Angel, właścicielka, dyplomowana makijażystka, linergistka, stylistka brwi

Justyna Pyrcioch

Ekspert Studia Urody Angel,
kosmetolog

Faustyna Waz

Ekspert w pielęgnacji dłoni
i stylistka paznokci

Nagrody i wyróżnienia

Angelika Księżyk

Finalistka na Międzynarodowych Mistrzostwach w Makijażu Permanentnym III INTERNATIONAL PMU GOLD CONFERENCE

Orły Kosmetyki Gold 2020

20/12/2020

Po raz kolejny w nasze ręce trafiły Złote Orły Kosmetyki. Aby wyłonić wyłącznie najlepszych z branży na rynku, w plebiscycie przebadano ponad 294 tysięcy firm. Nagroda ta jest ukoronowaniem najlepszych z najlepszych gabinetów w branży kosmetycznej z całego kraju według sporządzonego zestawienia ocen i opinii Klientów na portalach branżowych oraz społecznościowych. Elitarne grono, w którym znalazło się Studio Urody Angel, stanowią przedsiębiorcy o najwyższych ocenach w Polsce! Dziękujemy po raz kolejny za zaufanie i wyróżnienie ZŁOTE ORŁY KOSMETYKI 2020.

1 miejsce w Plebiscycie Ogólnopolskim

ORŁY KOSMETYKI 2020

28/08/2020

Po raz drugi trafiła w nasze ręce nagroda za zajęcie 1wszego miejsca. Plebiscyt Orły Kosmetyki wyłania tych przedsiębiorców, którzy wyróżniają się najwyższą jakością świadczonych usług na polskim rynku. Kapitułą oceniającą są sami Klienci dzielący się swoją opinią na portalach społecznościowych oraz branżowych.

Orły Kosmetyki Gold 2019

03/03/2020

Tym razem w nasze ręce trafiły Złote Orły Kosmetyki. Nagroda ta jest ukoronowaniem najlepszych z najlepszych gabinetów w branży kosmetycznej z całego kraju według sporządzonego zestawienia ocen i opinii Klientów w internecie. Elitarne grono, w którym znalazło się Studio Urody Angel, stanowią przedsiębiorcy o najwyższych ocenach w Polsce! Dziękujemy za zaufanie i wyróżnienie ZŁOTE ORŁY KOSMETYKI 2019

1 miejsce w Plebiscycie Ogólnopolskim

ORŁY KOSMETYKI 2019

08/08/2019

Po raz kolejny nagroda trafiła w nasze ręce. Nagroda ta przyznawana jest w celu wyróżnienia najlepszych gabinetów kosmetycznych na podstawie wszystkich opinii Klientów dostępnych na wszystkich możliwych portalach branżowych i społecznościowych.

MISTRZOWIE URODY

30/03/2019

Niesamowita wiadomość, gdyż Studio Urody Angel po raz kolejny zostało uznane MISTRZEM URODY 2018 w kategorii: Najlepszy Gabinet Kosmetyczny. Gala wręczenia nagród odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu LNE.

2 miejsce w Plebiscycie Ogólnopolskim

ORŁY KOSMETYKI 2018

18/12/2018

Kolejna nagroda trafiła w nasze ręce. Studio Urody Angel zajęło 2 miejsce w mieście i powiecie gorlickim. Nagroda ta przyznawana jest w celu wyróżnienia najlepszych gabinetów kosmetycznych na podstawie wszystkich opinii Klientów dostępnych na wszystkich możliwych portalach branżowych i społecznościowych.

MISTRZOWIE URODY

21/04/2018

Miło nam poinformować, że Studio Urody Angel zostało MISTRZEM URODY 2018 w kategorii: Najlepszy Gabinet Kosmetyczny. Gala wręczenia nagród odbyła się podczas Międzynarodowego Kongresu LNE.

Firma Godna Zaufania GOLD 2019

17/01/2020

Certyfikat ten przyznawany jest przedsiębiorstwom cechującym się pozytywną opinią wśród klientów i kontrahentów.