Opalanie natryskowe - solarium Gorlice

Opalanie natryskowe FAKE BAKE to zabieg polegający na rozpyleniu na powierzchni skóry kosmetyku samoopalającego w postaci delikatnej mgiełki za pomocą specjalnego urządzenia.

Kosmetyk rozprowadzany jest warstwa po warstwie na każdą partię ciałaRezultaty widać od razu, ale jest to spowodowane tym, że samoopalacz jest wzbogacony o kolor wstępny, by pomóc podczas nakładania preparatu, a tym samym uniknąć plam, zacieków. Prawdziwy kolor rozwija się i utrwala do 24 godzin od wykonania zabiegu. To zabieg zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Opalanie natryskowe to szybki, skuteczny i  bezpieczny sposób na wymarzoną, idealną złocistą opaleniznę.

Produkty wykorzystywane do zabiegu  zawierają najlepsze naturalne składniki brązujące: DHA, Erytrulozę oraz DMI. Najwyższej jakości DHA w połączeniu ze zwiększającym jego wchłanianie DMI reaguje z aminokwasami powierzchownej warstwy naskórka (warstwa rogowa), przekształcając się w opaleniznę idealnie dopasowaną do naturalnego odcienia skóry. Erytruloza rozwija opaleniznę wolniej, przez co efekt utrzymuje się dłużej. W tym połączeniu składniki zapewniają naturalnie wyglądającą opaleniznę, minimalizując ryzyko powstawania smug i przebarwień. Dzięki nim opalenizna blednie powoli i równomiernie, zachowując naturalny wygląd przez cały czas. 

Jak należy przygotować skórę do zabiegu opalania natryskowego?

Na tydzień przed opalaniem nie powinno się używać innych produktów samoopalających.

Depilacja zalecana jest maksymalnie 24 h przed zabiegiem opalania natryskowego.

 

Skóra powinna być oczyszczona, czyli: zmywamy makijaż, nie używamy perfum, dezodorantów, balsamów, olejków do ciała i innych produktów kosmetycznych.

 

Na dwa tygodnie przed zabiegiem opalania natryskowego nie wykonujemy zabiegów typu mikrodermobrazja i zabiegi kwasowe ( jednak w przypadku kiedy klientka nie decyduje się na opalanie twarzy wówczas zabiegi są jak najbardziej dozwolone).

 

Przed zabiegiem najlepiej wykonać peeling całego ciała. Zalecane jest aby wybrać  peeling beztłuszczowy lub kawowy. Szczególną uwagę poświęć dłoniom, łokciom, kolanom i stopom.

 

Świeży tatuaż, wszelkie zadrapania czy rany nie powinny mieć kontaktu z preparatem do opalania. Natomiast starsze tatuaże można jak najbardziej opalać. (opalanie natryskowe ich nie zakrywa).

 

Należy przygotować sobie ciemne, luźne ubrania, najlepiej z dłuższym rękawem i nogawką, które zakładamy po zabiegu na czas działania barwnika wstępnego. Przez ten czas ubrania mogą ulec zabrudzeniu, jednak, nie są to plamy na stałe, wystarczy ubrania wyprać i problem z głowy.

Jak należy pielęgnować skórę po zabiegu opalania natryskowego?

Przez pierwsze 12 godzin pod zabiegu:

Należy unikać kontaktu z wodą

Nie nakładamy na skórę żadnych innych kosmetyków

Unikamy aktywności fizycznej oraz czynności które spowodują nadmierne pocenie się.

 

 

Po rozwinięciu się opalenizny zmywamy kolor wstępny pod bieżącą wodą. Należy unikać olejków pod prysznic. Najlepiej jest użyć płynu do higieny intymnej.

 

Unikamy korzystania z basenu gdyż chlorowana woda spowoduje szybsze blaknięcie opalenizny

 

W celu przedłużenia efektu opalenizny możemy stosować produkty nawilżające firmy Fake Bake.  Receptura tych produktów została stworzona w celu kooperacji z samoopalaczami Fake Bake.