USUWANIE ZMARSZCZEK

Wypełnienie jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej stosowaną w celu wygładzania zmarszczek i ogólnego odmłodzenia twarzy. Od wielu lat jest to popularne rozwiązanie podczas wielu zabiegów medycyny estetycznej.

Substancja wypełniająca to znany lek zmniejszający napięcie mięśni, a także uważany za magiczny eliksir młodości oraz niezawodny sposób na szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry.

Zabieg polega na podaniu (iniekcji) małej dawki substancji do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Każdego dnia, gdy uśmiechamy się, marszczymy brwi, wykonujemy ruchy związane z mimiką – następuje skurcz mięśni naszej twarzy. W wyniku tego powstają fałdy skórne powodujące zmarszczki, które z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne.

Iniekcja zapobiega starzeniu się skóry oraz redukuje istniejące już zmarszczki, dlatego też najczęściej stosuje się je w okolicy czoła i oczu.

Efekty zabiegu widoczne są po około 3 –10 dniach. Ostateczny wygląd skóry kształtuje się po upływie do 2 tygodni. Korzyści wynikające z zastosowania wypełnienia utrzymują się od 3 do 12 miesięcy. Wskazane jest, aby regularnie powtarzać aplikację w celu podtrzymania jak najlepszego efektu.

Zabieg zawsze omawiany jest z lekarzem. W trakcie konsultacji zbierany jest szczegółowy wywiad i sporządzona zostaje stosowna dokumentacja medyczna.