SZKOLENIA

Jeśli pragniesz aby Twój poranny makijaż był perfekcyjny i szybki, a wieczorowy profesjonalny i efektowny zapraszam Cię na indywidualne lekcje makijażu.

Indywidualne lekcje makijażu skierowane są dla kobiet, które pragną nauczyć się sztuki makijażu dla swoich indywidualnych potrzeb, chcą udoskonalić swoje dotychczasowe umiejętności, a także zadbać o swój wizerunek i lepsze samopoczucie.

Podczas indywidualnej lekcji makijażu powiem Ci jak podkreślić to co w Tobie najpiękniejsze, poznasz niezbędne techniki, aby Twój codzienny makijaż był dla Ciebie przyjemnością.

Na lekcji makijażu nauczę Cię, jak dobrać odpowiednią pielęgnację dla Twojej skóry oraz kosmetyki potrzebne do osiągnięcia wymarzonego efektu. Poznasz podstawowe zasady doboru i aplikacji kosmetyków, które będą odpowiednie dla Twojego typu urody, tak aby podkreślić osobistą paletę barw oraz ukryć drobne mankamenty twarzy i podkreślić  jej same atuty.

SZKOLENIA MAKIJAŻU

W naszej ofercie posiadamy także SZKOLENIA MAKIJAŻOWE, czyli nauka makijażu na jednej modelce (4 godziny) lub dwóch modelkach (6 godzin).

Szkolenie makijażu przeznaczone jest dla osób początkujących, które pragną rozpocząć swoją przygodę z makijażem oraz dla osób pragnących podszkolić swoje podstawowe umiejętności.

Pierwszym etapem szkolenia jest pokaz makijażu przeze mnie na połowie twarzy modelki. Podczas pokazu dokładnie omawiam pielęgnację dla danego typu skóry, etapy makijażu krok po kroku, rozświetlenie dekoltu, jak również opowiadam o wykorzystywanych produktach i akcesoriach.

Drugim etapem jest samodzielne wykonanie i odwzorowanie przez Ciebie makijażu na drugiej połowie twarzy modelki.  Następnie pokaże Ci jak profesjonalnie wykonać zdjęcie makijażu, podpowiem jakie oświetlenie wybrać oraz na co zwrócić szczególna uwagę.

Na szkoleniach przerabiamy takie tematy jak:

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz certyfikat.