DLACZEGO WYBRAĆ MAKIJAŻ PERMANENTNY W STUDIO URODY ANGEL?

Każde wykonanie makijażu permanentnego poprzedzone jest darmową konsultacją specjalistyczną z linergistką, podczas której dobierany jest odpowiedni kolor oraz kształt – brwi, ust, kresek – pasujący do twarzy. Takie indywidualne podejście pozwala osiągnąć nie tylko najlepsze efekty, ale daje pewność, że nasza Klientka uzyska efekt jakiego oczekuje.

Makijaż permanentny potrafi zdziałać cuda
Pięknie podkreślone brwi i wymodelowany kształt łuku brwiowego pozwala nie tylko zmienić i uzyskać idealny wygląd oprawy oczu ale także całej twarzy.

Perfekcyjnie wykonana kreska nie tylko „otwiera” oko optycznie je powiększając, a także nadaje kocie, uwodzicielskie spojrzenie. Bardzo wiele może zdziałać też umiejętne skorygowanie ust – czasem nawet makijaż permanentny tej części twarzy staje się alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Makijaż ten wpływa bowiem na poprawę koloru czerwieni wargowej oraz ładnie podkreśla usta.

ZALETY MAKIJAŻU PERMANENTNEGO

Przeciwwskazania do zabiegu:

ZALECENIA PO ZABIEGU

W pierwszych tygodniach po zabiegu nie wolno:

Należy:

Usuwanie niechcianego makijażu permanentnego

Zabieg usuwania makijażu permanentnego Removerem to innowacyjna, bezpieczna i niezwykle skuteczna metoda, która pozwala na całkowite  usunięcie, bądź rozjaśnienie starych, źle wykonanych makijaży permanentnych lub kamuflaży, wykonywanych dość często podczas nieudanych pigmentacji.

Remover to doskonała alternatywa dla osób, które boją się zabiegu laserowego, ale też dla tych, u których laser nie gwarantuje pełnej skuteczności. Zabieg można wykonać w każdym miejscu na twarzy, nawet  w okolicy powiek czy czerwieni wargowej.

Zabieg  przebiega w sposób podobny do samego tworzenia makijażu permanentnego. Podczas zabiegu urządzenie, przy użyciu jednorazowej sterylnej igły, podaje powyższy preparat, który rozbija cząsteczki i wypycha pigment na zewnątrz. Pełne usunięcie pigmentu  zależy od jego ilości i gęstości barwnika w skórze oraz samej barwy i indywidualnych uwarunkowań organizmu.

Odstępy między zabiegami wynoszą 6 tygodni.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i nie wyłącza klienta z życia codziennego.

Zalety usuwania niechcianego makijażu permanentnego przy użyciu Removera: