Oxybrazja z infuzja tlenową

Oxybrazja z infuzją tlenową – nowoczesna metoda odmładzania i rewitalizacji skóry. Polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Oxybrazja jest przyjemniejsza od zwykłej mikrodermabrazji – nie dochodzi do mechanicznego ścierania naskórka, dlatego też nie wywołuje podrażnienia i zaczerwienienia.
Jest to metoda złuszczania naskórka dostępna dla każdego. Już po pierwszym zabiegu skóra wygląda zdrowo. Możliwe jest przeprowadzenie zabiegu nawet u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej, gdyż chłód soli fizjologicznej koi oraz łagodzi podrażnienia. Zabieg ten jest szczególnie polecany w przypadku cery tłustej, łojotokowej i mieszanej, jako zabieg efektywnie jak również dogłębnie oczyszczający.
Bez obaw oxybrazję można zastosować w trądziku pospolitym, który jest dyskwalifikacją w innych zabiegach złuszczania. Poprzez dostarczenie skórze dużej ilości tlenu, niszczone jest środowisko rozwoju bakterii beztlenowych, które odpowiedzialne są za powstanie trądziku.

Cennik

Infuzja tlenowa z aktywnym serumCzas usługiCena usługi
Infuzja tlenowa twarzy60 min.180 zł
Infuzja tlenowa – twarz, szyja, dekolt90 min.200 zł
Oxybrazja tlenowa CRISS HYDROXYCzas usługiCena usługi
Oxybrazja z infuzją tlenową i masażem tlenowym75 min.220 zł
Oxybrazja CompleteCzas usługiCena usługi
Oxybrazja+infuzja tlenowa+masaż tlenowy+maska75 min.250 zł