HIFU

HIFU 2D PLUS to najmocniejszy i bezinwazyjny lifting twarzy.

Hifu to terapia zwiększająca jędrność i napięcie skóry. Urządzenie wykorzystuje działanie nowoczesnej technologii skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Skupione ultradźwięki powodują powstawanie drobnych punktów we wszystkich warstwach skóry, w tkance podskórnej, tłuszczowej, a także w warstwie mięśniowo – powięziowej twarzy, bez naruszenia ciągłości naskórka. W rezultacie otrzymujemy natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt liftingu. Dodatkowa stymulacja skóry właściwej pozwala na jej głęboką przebudowę oraz pobudzenie naturalnych procesów regeneracji. Ogromną zaletą zabiegu jest naturalny efekt, a także brak okresu rekonwalescencji, ze względu na niewystępowanie uszkodzeń wierzchnich warstw skóry.

HIFU 2D PLUS

jeden zabieg

długotrwały efekt

bez rekonwalescencji

nie powoduje przerwania ciągłości skóry

wysoce precyzyjny i bezpieczny zabieg

Podczas zabiegu HIFU nie stosujemy znieczulenia. W zależności od partii ciała, na jakiej wykonuje się zabieg, czas trwania wynosi od 30 – 120 minut. W trakcie możliwe jest uczucie dyskomfortu w postaci delikatnego rozgrzewania i mrowienia. Bezpośrednio po skóra może być lekko zaczerwieniona i tkliwa (nadwrażliwość na dotyk). Zaczerwienie znika w przeciągu dwóch godzin, natomiast tkliwość może być jeszcze odczuwana przez kilka dni. Jest to zupełnie normalne. W miejscach gdzie skóra jest cienka i bardzo delikatna mogą powstać zasinienia, które szybko znikają.

Pierwsze rezultaty widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Skóra jest ujędrniona i napięta. Dalszy, stopniowy efekt osiągany jest po upływie około 2 – 3 miesięcy. Efekt finalny widoczny jest po 4 – 5 miesięcy od zabiegu, gdy nastąpi całkowita przebudowa włókien kolagenowych i elastyny.

Bardzo ważne jest stosowanie kremu z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Proponujemy stosowanie kosmeceutyków Larens, które posiadają unikatowy Biopeptide Complex – źródło naturalnych peptydów kolagenu rybiego oraz Collagen suplement diety, który nie tylko pozwala skórze zachować jędrność i elastyczność ale chroni przed wczesnym starzeniem się.

Natychmiast. Zaletą zabiegu jest brak okresu rekonwalescencji ze względu na brak uszkodzeń wierzchniej warstwy skóry.

Zabieg można bezpiecznie wykonywać przez cały rok.

Wystarczy już jeden zabieg, aby uzyskać bardzo dobry rezultat. Wszystko zależy też od wieku i stanu skóry. W niektórych przypadkach  warto powtórzyć zabieg po upływie 3 – 4 miesięcy.

Jeden raz w roku lub jeden raz na 18 miesięcy w danym obszarze ciała i w zależności od intensyfikacji problemu.

Przeciwwskazania do zabiegu: