Zabieg kolagenowy

LARENS to rewolucyjne zabiegi kolagenowe które łączą osiągnięcia nauki i dary natury, niosące nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny sposób na młody i zdrowy wygląd skóry.
Głównym składnikiem kosmeceutyków wykorzystywanych do zabiegów jest flagowy Biopeptide Complex z koktajlem peptydów kolagenu rybiego tzw. „białka młodości”.
Kosmeceutyki zostały wzbogacone o innowacyjne składniki jakimi są BIO-Placenta, Liposomal Collagen, których nadrzędnym celem jest utrzymanie odpowiedniego nawodnienia, ujędrnienia skóry oraz przedłużenie czasu działania substancji poprawiających kondycję skóry i zapewniających jej zdrowy wygląd.

Spektakularny zabieg odmładzająco-nawilżający. Jest to zabieg niezwykle skuteczny i efektywny pod względem zarówno odmłodzenia jak i nawilżenia skóry. Podczas zabiegu aplikujemy na skórę silnie skoncentrowane preparaty o intensywnym działaniu przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym z kompleksem peptydów kolagenu rybiego, kolagen pochodzenia naturalnego, co przekłada się na wyraźne wypłycenie zmarszczek. W ten sposób skóra zachowuje optymalny poziom nawilżenia, odzyskuje równowagę, staje się elastyczna, gładka i miękka w dotyku, wygląda świeżo i promiennie.

To zabieg silnie liftingujący przeznaczony dla skóry, która potrzebuje długotrwałego nawilżenia, jedwabistości i sprężystości. Dedykowany jest osobom ze skórą dojrzałą, pozbawioną jędrności, z niedoborami składników odżywczych, z oznakami starości, ze zmarszczkami mimicznymi i statycznymi.

Zabieg przeznaczony dla skóry mocno reaktywnej, skłonnej do podrażnień i niedoskonałości a także wymagającej i potrzebującej wyjątkowej pielęgnacji. Zabieg ten to idealne rozwiązanie dla skór trądzikowych, przetłuszczających się ale również w przypadku cer wrażliwych, naczyniowych, dotkniętych trądzikiem różowatym.
Celem zabiegu jest wielozadaniowe ukierunkowanie na istniejące problemy skóry, a przede wszystkim znaczna redukcja stanów zapalnych, wyregulowanie produkcji sebum, wzmocnienie kruchych naczyń krwionośnych oraz redukcja rumienia.