LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Nadpotliwość ciała, w tym nadmierne pocenie twarzy, głowy, pod pachami czy nadmierna potliwość stóp to choroba, którą należy leczyć.

Cel leczenia nadpotliwości

Celem leczenia nadpotliwości jest zablokowanie receptorów nerwowych zaopatrujących gruczoły potowe, co w efekcie prowadzi do uniemożliwienia nadmiernego wydzielania potu. Podany we właściwy sposób preparat o właściwościach blokujących jego transmisję daje efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Utrzymują się one kilka miesięcy, a powtórzenie procedury dodatkowo nasila działanie i wydłuża okres, w którym dany rejon ciała się nie poci.

Terapia wspomnianą substancją pozwala ograniczyć pracę gruczołów potowych, niweluje pocenie stóp, zwalcza nadmierne pocenie twarzy i głowy, usuwa nadmierne pocenie pod pachami.

Zabieg iniekcji preparatu blokującego potliwość zawsze poprzedzony jest dokładnym wywiadem medycznym podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Ma to na celu zapewnienie Pacjentowi maksimum bezpieczeństwa dla jego zdrowia i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Efekty zabiegu leczenia nadpotliwości utrzymują się od 9 do 12 miesięcy.