Pielęgnacja dłoni Indigo

Piękne dłonie i paznokcie są wizytówka każdej kobiety i jednym z atrybutów urody. Kobiety marzą o pięknych dłoniach i zdrowych paznokciach, które są zwierciadłem stanu zdrowia organizmu, lecz ich wygląd jest często uwarunkowany genetycznie. Możemy poprawić ich kondycję zdrową dietą, preparatami, witaminami jak również przeróżnymi zabiegami pielęgnacyjnymi, jednak nic nie zastąpi prawidłowo wykonanego manicure, który nada dłoniom elegancji i smukłości.

Jesteśmy rekomendowanym Salonem Firmowym marki Indigo co świadczy o najwyższej jakości stosowanych produktów i wykonywanych usług.

Nasze Klientki mogą czuć się u nas bezpieczne, gdyż wszystkie narzędzia sterylizowane są w naszym własnym autoklawie marki Enbio Technology a BEZPIECZEŃTWO I HIGIENA TO NASZ PRIORYTET.

Stylizacja paznokci Indigo

Nasze stylistki paznokci to nie tylko profesjonalistki, ale także pasjonatki  i miłośniczki pięknie wykonanego manicure.

Każda z nich nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności.  Stopnień zaawansowania i doświadczenia poszczególnej stylistki został oznaczony „gwiazdkami”.

„Gwiazdki” to symbole które określają poziom kwalifikacji i posiadanych umiejętności, od czego również uzależniona jest cena usługi.