USUWANIE ZMARSZCZEK Z WYKORZYSTANIEM BOTOKSU

Toksyna botulinowa, popularnie nazywana BOTOKSEM jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej stosowaną w celu wygładzania zmarszczek i ogólnego odmłodzenia twarzy. Od wielu lat jest to  popularna substancja wykorzystywana podczas wielu zabiegów medycyny estetycznej. 

To znany lek zmniejszający napięcie mięśni,  a także  uważany za magiczny eliksir młodości i niezawodny  sposób na szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry.

Zabieg  polega na podaniu (iniekcji)  małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni. 

Każdego dnia, gdy uśmiechamy się , marszczymy brwi, wykonujemy ruchy związane z mimiką  następuje skurcz mięśni naszej twarzy. W wyniku tego powstają fałdy skórne powodujące zmarszczki, które z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne.

Botoks zapobiega starzeniu się skóry oraz redukuje istniejące już zmarszczki, dlatego też najczęściej stosuje się go w okolicy czoła i oczu.

Efekty zabiegu widoczne są  po około 3–10 dni. Ostateczny wygląd skóry kształtuje się po  upływie  do 2 tygodni. Korzyści wynikające z zastosowania botoksu utrzymują się od 3 do 12 miesięcy. Wskazane jest aby regularnie powtarzać aplikację botoksu w celu podtrzymania jak najlepszego efektu.

Wskazania do zabiegu:

Obszary poddawanie korekcji:

Zabieg zawsze omawiany jest z lekarzem. W trakcie konsultacji zbierany jest szczegółowy wywiad i sporządzona zostaje stosowna dokumentacja medyczna.

To znany lek zmniejszający napięcie mięśni, a także uważany za magiczny eliksir młodości i niezawodny sposób na szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry.

Zabieg polega na podaniu (iniekcji) małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Każdego dnia, gdy uśmiechamy się, marszczymy brwi, wykonujemy ruchy związane z mimiką następuje skurcz mięśni naszej twarzy. W wyniku tego powstają fałdy skórne powodujące zmarszczki, które z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne.

Botoks zapobiega starzeniu się skóry oraz redukuje istniejące już zmarszczki, dlatego też najczęściej stosuje się go w okolicy czoła i oczu.

Efekty zabiegu widoczne są po około 3–10 dni. Ostateczny wygląd skóry kształtuje się po upływie do 2 tygodni . Korzyści wynikające z zastosowania botoksu utrzymują się od 3 do 12 miesięcy. Wskazane jest aby regularnie powtarzać aplikację botoksu w celu podtrzymania jak najlepszego efektu.

LECZENIE NADPOTLIWOŚCI - BOTOKSEM

Nadpotliwość ciała, w tym nadmierne pocenie twarzy, głowy, nadmierne pocenie pod pachami czy nadmierna potliwość stóp to choroba, którą należy leczyć.

Cel leczenia nadpotliwości
Celem leczenia nadpotliwości jest zablokowanie receptorów nerwowych zaopatrujących gruczoły potowe, co w efekcie prowadzi do uniemożliwienia nadmiernego wydzielania potu. Podana we właściwy sposób toksyna botulinowa daje efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Utrzymują się one kilka miesięcy, a powtórzenie procedury dodatkowo nasila działanie i wydłuża okres w którym dany rejon ciała nie poci się.

Terapia toksyną botulinową pozwala ograniczyć pracę gruczołów potowych, niweluje pocenie stóp, zwalcza nadmierne pocenie twarzy i głowy, usuwa nadmierne pocenie pod pachami.

Zabieg iniekcji toksyną botulinową zawsze poprzedzany jest dokładnym wywiadem medycznym podczas konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej. Ma to na celu zapewnienie pacjentowi maksimum bezpieczeństwa dla jego zdrowia i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do zabiegu.

Efekty zabiegu leczenia nadpotliwości utrzymują się od 9 do 12 miesięcy.

Przeciwwskazania do zabiegu z użyciem toksyny botulinowej:

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Osocze bogatopłytkowe (tzw. wampirzy lifting) jest preparatem powstałym w wyniku obróbki krwi własnej pacjenta. Krew pobierana jest za pomocą specjalnego zestawu zabiegowego, a następnie poddawana odwirowaniu i separacji, aby zagęścić osocze i uzyskać w nim najwyższe stężenie płytek krwi. Płytki krwi zawierają ponad 60 substancji czynnych, naturalnych czynników wzrostu, niezbędnych do naprawy tkanek, przebudowy naczyń i regeneracji narządów.

Osocze bogatopłytkowe stymuluje komórki macierzyste do namnażania oraz pobudza fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu. Zabieg zapewnia długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy, a przy tym jest całkowicie naturalny i biokompatybilny z organizmem, bez ryzyka wystąpienia nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Terapię osoczem bogatopłytkowym polecamy pacjentom poszukującym produktów naturalnych lub uczulonym na inne preparaty.

Wskazania do zabiegu:

Efekty po zabiegu:

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Leczenie komórkami macierzystymi jest przeprowadzane przy użyciu fibryny bogatopłytkowej. To bardzo silnie skoncentrowany preparat o trójwymiarowej strukturze przestrzennej, która jest utworzona z płytek krwi i włókien fibryny. Substancja zawiera bardzo dużą ilość substancji odżywczych, a znajdujące się w niej składniki powodują miejscową mobilizację skóry do odbudowania nowych połączeń kolagenowych i naczyń krwionośnych.

Fibryna bogatopłytkowa (komórki macierzyste) wykazuje długotrwałe działanie, dzięki powolnemu uwalnianiu związków, dlatego też efekty nie są widoczne od razu, ale za to skóra jest bardzo długo stymulowana, co przekłada się na utrzymanie długotrwałego efektu.

Wskazania do zabiegu:

Efekty po zabiegu:

Z uwagi na powolne uwalnianie substancji odżywczych, najlepsze rezultaty widoczne są po kilku tygodniach.

KWAS HIALURONOWY

LIKWIDACJA ZMARSZCZEK KWASEM HAILURONOWYM

Kwas hialuronowy (HA – hialuronic acid) to substancja, która naturalnie znajduje się w naszym organizmie – w zdecydowanie największej ilości występuje w naszej skórze. Wraz z upływem czasu, spada poziom kwasu hialuronowego w naszym ciele, co przyczynia się do odwodnienia skóry i powstawania zmarszczek. Dzięki osiągnięciom medycyny estetycznej możemy uzupełniać jego niedobór poprzez zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym.

Kwasu hialuronowego podawany do głębszych warstw skóry to naturalny wypełniacz. Można za jego pomocą powiększać usta, redukować zmarszczki, wypełniać zapadnięcia na twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust, zagłębienia brody, opadające policzki czy zapadnięte skronie. Doskonale nadaje się też do likwidacji lwiej bruzdy, usuwania poziomych zmarszczek czoła oraz innych tego typu zabiegów.

Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany przez organizm, a rezultaty zabiegów są natychmiastowe. Po 10 – 12 miesiącach preparat jest naturalnie rozkładany przez obecne w ciele enzymy, dlatego dla utrzymania efektu zabiegi należy powtarzać.

Wskazania do zabiegu:

Efekty po zabiegu:

Modelowanie i powiększanie ust

MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

W ostatnich latach wypełnianie ust cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem. Kobiety wybierają ten zabieg ze względu na błyskawiczny efekt – usta natychmiast stają się pełniejsze i bardziej nawilżone. Z zabiegu modelowania ust korzystają zarówno osoby starsze, jak i młode. Powiększanie ust może pomóc nie tylko w osiągnięciu satysfakcjonującego wyglądu warg ale także poprawić niedociągnięcia powstałe w wyniku upływającego czasu.

Zabieg powiększania lub modelowania ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości przy użyciu różnorodnych technik jego aplikacji, zależnie od oczekiwań pacjenta i warunków anatomicznych ust. Kwas hialuronowy jest głównym budulcem ludzkiej skóry, a organizmie człowieka odpowiada za utrzymanie prawidłowego nawilżenia. Jeżeli jego poziom spada, skóra ulega wysuszeniu i zwiotczeniu, czego efektem są powstałe zmarszczki. Kwas stosowany podczas modelowania ust może znacznie powiększyć ich objętość oraz skorygować ich kształt. Kobiety posiadające tzw.„smutny uśmiech” mają możliwość podniesienia kącików ust. Oprócz powiększania warg jego aplikacja wpływa na poprawę elastyczności i nawilżenia skóry. Podczas zabiegu powiększania ust stosowane są preparaty zawierające dodatkowo środek znieczulający aby zapewnić maksymalny komfort dla pacjenta.oxy

Efekty po zabiegu:

METODA RUSSIAN LIPS

Tradycyjne techniki wypełniania ust kwasem hialuronowym umożliwiają skorygowanie asymetrii ust, zarówno pomiędzy wargą górną i dolną, jak i pomiędzy lewą i prawą stroną ust. Modelowanie ust pozwala także na podkreślenie łuku Kupidyna, podniesienie kącików ust a przede wszystkim powiększenie objętości ust. Z kolei metoda Russian Lips pozwala uzyskać efekt pełnych ust przy jednoczesnej kontroli ich kształtu i objętości – w ten sposób wykluczone zostaje ryzyko nadmiernego powiększenia ust i powstanie tzw. kaczego dzióbka.

Główną zaletą metody Russian Lips jest uzyskanie spektakularnego efektu powiększenia i pełnych ust, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego kształtu.
Zabieg umożliwia zarówno modelowanie ust u młodych osób oraz korygowanie kształtu ust i odmładzanie ich okolic u osób starszych. Użycie kwasu hialuronowego zapewnia dodatkowo efekt nawilżenia i rewitalizacji ust, a także ich wygładzenia.
Efekt powiększania ust utrzymuje się przez około 8 – 10 miesięcy, a poziom utrzymania kwasu hialuronowego w organizmie jest kwestią indywidualną i może być przyspieszone przez palenie papierosów czy ekspozycję na słońce.

Kwasu hialuronowego podawany do głębszych warstw skóry to naturalny wypełniacz. Można za jego pomocą powiększać usta, redukować zmarszczki, wypełniać zapadnięcia na twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust, zagłębienia brody, opadające policzki czy zapadnięte skronie. Doskonale nadaje się też do likwidacji lwiej bruzdy, usuwania poziomych zmarszczek czoła oraz innych tego typu zabiegów.

Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany przez organizm, a rezultaty zabiegów są natychmiastowe. Po 10 – 12 miesiącach preparat jest naturalnie rozkładany przez obecne w ciele enzymy, dlatego dla utrzymania efektu zabiegi należy powtarzać.

NICI LIFTINGUJĄCE BARB 4D

W ostatnich latach wypełnianie ust cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem. Kobiety wybierają ten zabieg ze względu na błyskawiczny efekt – usta natychmiast stają się pełniejsze i bardziej nawilżone. Z zabiegu modelowania ust korzystają zarówno osoby starsze, jak i młode. Powiększanie ust może pomóc nie tylko w osiągnięciu satysfakcjonującego wyglądu warg ale także poprawić niedociągnięcia powstałe w wyniku upływającego czasu.

Zabieg powiększania lub modelowania ust polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości przy użyciu różnorodnych technik jego aplikacji, zależnie od oczekiwań pacjenta i warunków anatomicznych ust. Kwas hialuronowy jest głównym budulcem ludzkiej skóry, a organizmie człowieka odpowiada za utrzymanie prawidłowego nawilżenia. Jeżeli jego poziom spada, skóra ulega wysuszeniu i zwiotczeniu, czego efektem są powstałe zmarszczki. Kwas stosowany podczas modelowania ust może znacznie powiększyć ich objętość oraz skorygować ich kształt. Kobiety posiadające tzw.„smutny uśmiech” mają możliwość podniesienia kącików ust. Oprócz powiększania warg jego aplikacja wpływa na poprawę elastyczności i nawilżenia skóry. Podczas zabiegu powiększania ust stosowane są preparaty zawierające dodatkowo środek znieczulający aby zapewnić maksymalny komfort dla pacjenta.

Wskazania do zabiegu:

Efekty po zabiegu:

Modelowanie oka

FOXY EYES

Opadające powieki to problem natury estetycznej, ponieważ nadaje twarzy zmęczony wygląd i dodaje lat, a także może przyczyniać się do zaburzania pola widzenia. Zabieg polega na uniesieniu tkanek w obrębie bocznego kąta oka co prowadzi do „otwarcia oka” i zniwelowania efektu opadającej powieki. Procedura przeprowadza jest w znieczuleniu miejscowym. Efekt utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy – jest to osobniczo zmienne. Zaraz po zabiegu widoczny jest fałdek skórny, który w okresie od 5-14 dni ulega zanikowi. Nas bazie wprowadzonych nici powstaje kolagen, który z czasem stanowi rusztowanie dla okolicznych tkanek.

Zabieg podnoszenia powiek z zastosowaniem nici liftingujących daje efekt natychmiastowy i zapewnia odzyskanie młodego promiennego wyglądu, a także umożliwia powiększenie oka na drodze zredukowania wiotczenia skóry na czole, prowadzącego do opadania linii brwi i pojawienia się opadniętych powiek. Zabieg nie pozostawia blizn i zapewnia odmłodzenie okolic czoła i oka.