USUWANIE ZMARSZCZEK Z WYKORZYSTANIEM BOTOKSU

Toksyna botulinowa, popularnie nazywana BOTOKSEM jest doskonałą alternatywą dla chirurgii plastycznej stosowaną w celu wygładzania zmarszczek i ogólnego odmłodzenia twarzy. Od wielu lat jest to popularna substancja wykorzystywana podczas wielu zabiegów medycyny estetycznej.

To znany lek zmniejszający napięcie mięśni, a także uważany za magiczny eliksir młodości i niezawodny sposób na szybkie i efektowne odmłodzenie skóry.

Zabieg polega na podaniu (iniekcji) małej dawki toksyny botulinowej do wybranych miejsc na twarzy, dzięki czemu likwidujemy problemy wywoływane przez kurczenie się mięśni.

Każdego dnia, gdy uśmiechamy się , marszczymy brwi, wykonujemy ruchy związane z mimiką następuje skurcz mięśni naszej twarzy. W wyniku tego powstają fałdy skórne powodujące zmarszczki, które z upływem lat stają się coraz bardziej widoczne.

Botoks zapobiega starzeniu się skóry oraz redukuje istniejące już zmarszczki, dlatego też najczęściej stosuje się go w okolicy czoła i oczu.

Efekty zabiegu widoczne są po około 3–10 dni. Ostateczny wygląd skóry kształtuje się po upływie do 2 tygodni . Korzyści wynikające z zastosowania botoksu utrzymują się od 3 do 12 miesięcy. Wskazane jest aby regularnie powtarzać aplikację botoksu w celu podtrzymania jak najlepszego efektu.

 

Wskazania do zabiegu:

Obszary poddawanie korekcji: