Dla kobiet bardzo miły jest fakt, że coraz więcej mężczyzn korzysta z zabiegów pielęgnacyjnych w salonie. Dłonie to najlepsza wizytówka mężczyzny, który dba o swój wygląd. Jest to odzwierciedlenie charakteru, wyczucia smaku, a nawet i gustu.

Manicure biologiczny to pielęgnacja dłoni i paznokci bez użycia metalowych narzędzi oraz z zastosowaniem preparatów uwzględniających potrzeby dłoni. Efektem są delikatne, odżywione dłonie i paznokcie. Systematycznie stosowany prowadzi do wolniejszego narastania skórek.

To manicure połączony wraz z peelingiem, masażem oraz maską . Zabieg ten bardzo dobrze wzmacnia i odżywia oraz nawilża zmęczoną, przesuszoną skórę dłoni.

Czasy, gdy zmarszczki na twarzy mężczyzny były oznaką dojrzałości i mądrości minęły bezpowrotnie. Obecnie modny jest zadbany i młody wygląd oraz gładka cera, dlatego Panowie coraz odważniej korzystają z kosmetyków pielęgnacyjnych i odwiedzają gabinety kosmetyczne. Proponujemy:

Mężczyzna atrakcyjny, to mężczyzna potrafiący o siebie zadbać. Zapraszam do skontaktowania się, a indywidualnie mój wykwalifikowany personel pomoże dobrać i skomponować zabieg specjalnie dla potrzeb i oczekiwań męskiej skóry, a także doradzi w wyborze odpowiednich kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Nasze propozycje dla mężczyzn z zakresu pielęgnacji ciała:

Pielęgnacja stóp jest często zabiegiem niedocenionym i z pewnością nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet. Mężczyźni również powinni dużą uwagę przykładać do zdrowia stóp. W ciągu całego dnia stopy narażone są na zmęczenie stąd bardzo ważna jest ich prawidłowa pielęgnacja i higiena. Dzięki zabiegowi pedicure skóra na stopach staje się aksamitnie gładka i miękka co daje uczucie komfortu i świeżości, pozwala utrzymać świeżość osobom, które dotyka nadmierna potliwość stóp.

Pedicure męski – to zabieg wykonywany frezarką wysokoobrotową. Przy pomocy różnego rodzaju frezów można:

To pedicure połączony wraz z peelingiem, masażem oraz maską. Zabieg ten bardzo dobrze wzmacnia i odżywia oraz nawilża przesuszoną skórę stóp.