Powiększanie ust Krynica Zdrój / Muszyna

Modelowanie i powiększanie ust

W ostatnich latach modelowanie i powiększanie ust stało się bardzo popularne wśród kobiet, które pragną szybko poprawić wygląd swoich ust. Zabiegi te są wybierane przez osoby w różnym wieku, które chcą osiągnąć atrakcyjny wygląd warg oraz zniwelować niedoskonałości wynikające z upływu czasu.

Zabieg modelowania i powiększania ust polega na wstrzyknięciu naturalnego biopolimeru o odpowiedniej gęstości, który jest aplikowany za pomocą różnych technik dostosowanych do potrzeb pacjenta i cech anatomicznych ust. Stosowany składnik jest istotnym komponentem skóry, który odpowiada za utrzymanie właściwego nawilżenia. Jeżeli jego poziom spada, skóra ulega wysuszeniu i wiotczeniu, co prowadzi do powstawania zmarszczek. Wypełniacz używany podczas zabiegu może znacznie zwiększyć objętość ust oraz poprawić ich kształt. Kobiety posiadające tzw. smutny uśmiech, mają możliwość podniesienia kącików ust. Oprócz powiększania warg, zabieg wpływa również na poprawę elastyczności i nawilżenia skóry. Zabiegi są wykonywane przy użyciu preparatów zawierających dodatkowo środek znieczulający, aby zapewnić maksymalny komfort pacjentowi.

Zabieg oferuje wiele korzyści, takich jak uwydatnienie wąskich i mało eksponujących ust, zlikwidowanie różnicy w wielkości między wargami w przypadku ich dysproporcji, nawilżenie i rewitalizacja ust, uniesienie kącików ust, zniesienie asymetrii ust, skorygowanie konturu, uzyskanie elastycznej i sprężystej skóry wokół ust, profilaktyka przeciwstarzeniowa. Zapraszam do kontaktu z Studiem Urody Angel, gdzie nasz personel zadba o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Polecamy również