Modelowanie sylwetki - Endermologia Krynica Zdrój / Muszyna

Endermologia to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie modelowania sylwetki, które łączy zalety dwóch zabiegów – Endermolift i Lipomassage. Dzięki temu kompleksowemu podejściu nie tylko można uzyskać wymarzoną sylwetkę, ale również zadbać o młodość i jędrność skóry. Kluczem do sukcesu tej metody jest intensywna stymulacja komórkowa, która sprawia, że zabieg jest niezwykle efektywny w walce z cellulitem oraz miejscowym nadmiarem skóry.

Endermologia to doskonała propozycja dla osób, które pragną pozbyć się problemu wiotkiej skóry, cellulitu czy lokalnych otłuszczeń. Masaż podciśnieniowy, wykonywany za pomocą specjalnych głowic, pobudza mikrokrążenie krwi, co przyczynia się do ujędrnienia skóry i wygładzenia zmarszczek. Dzięki temu zabiegowi można cieszyć się nie tylko atrakcyjną sylwetką, ale również młodszym wyglądem skóry.

Endermologia wykorzystuje głowice generujące podciśnienie, które intensywnie stymulują przemianę materii w tkance tłuszczowej oraz eliminują toksyny. W efekcie zabieg poprawia elastyczność i jędrność skóry, przyspiesza rozkład tłuszczu oraz pomaga w walce z cellulitem, rozstępami i bliznami.

Zachęcamy do kontaktu ze Studiem Urody Angel w Gorlicach, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci osiągnąć spektakularne efekty dzięki temu innowacyjnemu zabiegowi.

Zabieg na cellulit - usuwanie cellulitu, rostępów

Cennik

1 zabieg6 zabiegów10 zabiegów + 2 zabiegi
12 zabiegów + 2 zabiegi
15 zabiegów + 3 zabiegi + kostium
Zabieg ciało (40min)240 zł1290 zł2190 zł2490 zł2990 zł
Zabieg na 1 obszar discover (15min)100 zł
1 zabieg10 zabiegów
Drenaż limfatyczny130 zł1100 zł
Zabieg medyczny120 zł

Do zabiegów Endermologii LPG ALLIANCE na ciało potrzebny jest kostium o wartości 90 zł.

Sprawdź aktualne promocje

Polecamy również