Depilacja laserowa Dukla

Depilacja laserowa bikini / miejsc intymnych, nóg, twarzy, wąsik, brody

Depilacja laserowa to nowoczesna i trwała metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Dzięki zastosowaniu energii lasera, mieszki włosowe są skutecznie niszczone, a owłosienie przestaje odrastać. Efektem tego zabiegu jest gładka i miękka w dotyku skóra. W Studiu Urody Angel Gorlice używamy zaawansowanego urządzenia do bezbolesnej depilacji laserowej, które emituje trzy fale o różnych długościach, docierając nawet na głębokość 4 mm pod powierzchnią skóry. Nasza metoda trwale usuwa wszelkie rodzaje owłosienia, niezależnie od koloru czy struktury.

Głowica urządzenia jest wyposażona w innowacyjną technologię chłodzenia, dzięki której zabieg jest przyjemny i całkowicie bezbolesny. Ponadto depilacja laserowa jest bezpieczna, nie powoduje żadnych komplikacji ani podrażnień skóry, nawet w najbardziej wrażliwych miejscach.

 Przed zabiegiem nie można używać kremów depilujących ani wyrywać włosów pęsetą, depilatorem czy woskiem. Po zabiegu zaleca się natłuszczanie, nawilżanie skóry i unikanie drażniących preparatów. Warto również stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym SPF50.

Ważne jest, aby pamiętać o przeciwwskazaniach do zabiegu, takich jak opalenizna, samoopalacze, leki światłouczulające, zioła, aktywne choroby skóry, infekcje, peelingi, bardzo sucha i wrażliwa skóra, zaburzenia krzepnięcia krwi czy choroby hormonalne. Przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu.

Depilacja laserowa to trwała, bezpieczna i bezbolesna metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Skorzystaj z zaawansowanej technologii w Studiu Urody Angel w Gorlicach i ciesz się gładką skórą przez długi czas. Zapraszamy do kontaktu!

Cennik depilacji laserowej

Depilacja laserowaCena usługi
Wąsik139 zł
Broda159 zł
Policzki159 zł
Pachy229 zł
Bikini płytkie229 zł
Bikini głębokie319 zł
Ramiona199 zł
Przedramiona199 zł
Pośladki299 zł
Klatka piersiowa249 – 399 zł
Brzuch199 – 349 zł
Uda359 zł
Łydki359 zł
Plecy299-599 zł
Linia biała149 zł
Sutki99 zł
PAKIET: CAŁE CIAŁO (dowolne części ciała depilowane podczas jednej wizyty)999 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA PACHY 6+2 GRATIS1200 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA BIKINI GŁĘBOKIE 6+2 GRATIS1800 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA WĄSIK 6+2 GRATIS840 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA BRODA 6+ 2 GRATIS1100 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA ŁYDKI 6+2 GRATIS2100 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA UDA 6+2 GRATIS2100 zł

Polecamy również