Depilacja laserowa Nowy Sącz

Depilacja laserowa bikini / miejsc intymnych, nóg, twarzy, wąsik, brody

Depilacja laserowa oferowana w Studiu Urody Angel w Gorlicach to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną pozbyć się niechcianego owłosienia na stałe. Nasze nowoczesne urządzenie do depilacji laserowej emituje trzy fale o różnych długościach, co pozwala na efektywne uszkodzenie mieszka włosowego na różnych głębokościach, aż do 4 mm pod powierzchnią skóry. Dzięki temu zabieg jest skuteczny dla każdego rodzaju owłosienia, niezależnie od jego koloru i struktury.

Wyróżniającą cechą naszej metody depilacji laserowej jest innowacyjna technologia chłodzenia głowicy urządzenia. Zapewnia ona, że zabieg jest przyjemny i całkowicie bezbolesny. Ponadto, depilacja laserowa jest bezpieczna i nie powoduje żadnych komplikacji ani podrażnień, nawet w przypadku wrażliwych obszarów, takich jak okolice bikini, pachy czy górna warga.

Aby osiągnąć optymalne rezultaty, przed zabiegiem depilacji laserowej należy odpowiednio przygotować skórę: ogolić, umyć i nie smarować żadnymi kosmetykami. Przed zabiegiem nie można używać kremów depilujących ani wyrywać włosów pęsetą, depilatorem czy woskiem. Po zabiegu zaleca się natłuszczanie, nawilżanie skóry i unikanie drażniących preparatów. Warto również stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym SPF50.

Istnieje wiele przeciwwskazań do zabiegu depilacji laserowej, takich jak opalenizna, samoopalacze, leki światłouczulające, zioła, aktywne choroby skóry, infekcje, peelingi, bardzo sucha i wrażliwa skóra, zaburzenia krzepnięcia krwi czy choroby hormonalne. Przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu.

Skorzystaj z profesjonalnej depilacji laserowej w Studiu Urody Angel w Gorlicach i ciesz się gładką, miękką skórą bez niechcianego owłosienia. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i umówić się na zabieg!

Cennik depilacji laserowej

Depilacja laserowaCena usługi
Wąsik129 zł
Broda159 zł
Policzki159 zł
Pachy229 zł
Bikini płytkie229 zł
Bikini głębokie319 zł
Ramiona199 zł
Przedramiona199 zł
Pośladki299 zł
Klatka piersiowa249 – 399 zł
Brzuch199 – 349 zł
Uda359 zł
Łydki359 zł
Plecy299-599 zł
PAKIET: CAŁE CIAŁO (dowolne części ciała depilowane podczas jednej wizyty)999 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA PACHY 6+2 GRATIS1374 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA BIKINI GŁĘBOKIE 6+2 GRATIS1914 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA WĄSIK 6+2 GRATIS774 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA BRODA 6+ 2 GRATIS954 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA ŁYDKI 6+2 GRATIS2154 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA UDA 6+2 GRATIS2154 zł

Polecamy również