Depilacja laserowa Bobowa / Stróżna

Depilacja laserowa bikini / miejsc intymnych, nóg, twarzy, wąsik, brody

W Studiu Urody Angel w Gorlicach oferujemy profesjonalną depilację laserową, która pozwala na trwałe usunięcie owłosienia i sprawia, że skóra staje się gładka oraz miękka w dotyku. Nasze urządzenie do depilacji laserowej emituje trzy fale o różnych długościach, docierając do mieszka włosowego na różnych głębokościach, aż do 4mm pod powierzchnią skóry. Zabieg jest skuteczny dla każdego rodzaju owłosienia , niezależnie od jego koloru i struktury, co obejmuje nawet najcieńsze, najdelikatniejsze oraz blond, rude i ciemne włosy.

Nasza metoda depilacji laserowej wykorzystuje innowacyjną technologię chłodzenia głowicy urządzenia, co sprawia, że zabieg jest przyjemny i całkowicie bezbolesny. Ponadto, depilacja laserowa jest bezpieczna i nie powoduje żadnych komplikacji ani podrażnień, nawet w przypadku wrażliwych obszarów, takich jak okolice bikini, pachy czy górna warga.

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej obejmuje ogolenie, umycie skóry. Przed zabiegiem nie można używać kremów depilujących ani wyrywać włosów pęsetą, depilatorem czy woskiem. Po zabiegu zaleca się natłuszczanie, nawilżanie skóry i unikanie drażniących preparatów. Warto również stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym SPF50.

Istnieje wiele przeciwwskazań do zabiegu depilacji laserowej, takich jak opalenizna, samoopalacze, leki światłouczulające, zioła, aktywne choroby skóry, infekcje, peelingi, bardzo sucha i wrażliwa skóra, zaburzenia krzepnięcia krwi czy choroby hormonalne. Przed zabiegiem nie można spożywać alkoholu.

Skorzystaj z profesjonalnej depilacji laserowej w Studiu Urody Angel w Gorlicach i ciesz się gładką, miękką skórą bez niechcianego owłosienia. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i umówić się na zabieg!

Cennik depilacji laserowej

Depilacja laserowaCena usługi
Wąsik139 zł
Broda159 zł
Policzki159 zł
Pachy229 zł
Bikini płytkie229 zł
Bikini głębokie319 zł
Ramiona199 zł
Przedramiona199 zł
Pośladki299 zł
Klatka piersiowa249 – 399 zł
Brzuch199 – 349 zł
Uda359 zł
Łydki359 zł
Plecy299-599 zł
Linia biała149 zł
Sutki99 zł
PAKIET: CAŁE CIAŁO (dowolne części ciała depilowane podczas jednej wizyty)999 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA PACHY 6+2 GRATIS1200 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA BIKINI GŁĘBOKIE 6+2 GRATIS1800 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA WĄSIK 6+2 GRATIS840 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA BRODA 6+ 2 GRATIS1100 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA ŁYDKI 6+2 GRATIS2100 zł
PAKIET: DEPILACJA LASEROWA UDA 6+2 GRATIS2100 zł

Polecamy również