Medycyna estetyczna Libusza Górna / Kobylanka

Współczesna medycyna estetyczna daje coraz więcej możliwości poprawy wyglądu i komfortu życia. Nowoczesne techniki, preparaty i metody pozwalają na eliminację niedoskonałości skóry, oferując naturalnie wyglądającą poprawę i wrażenie wypoczętej, zrelaksowanej oraz zadbanej twarzy. W odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, medycyna estetyczna stale się rozwija, wprowadzając innowacyjne zabiegi i technologie.

Jednym z popularnych zabiegów mających na celu wygładzenie zmarszczek jest stosowanie toksyny botulinowej, czyli botoksu, oraz kwasu hialuronowego. Botoks wprowadzany jest w niewielkich dawkach w wybrane miejsca na twarzy, co pozwala na redukcję zmarszczek wynikających z kurczenia się mięśni. Efekty zabiegu są widoczne już po 3-10 dniach. Kwas hialuronowy, naturalnie występujący w organizmie, jest świetnym wypełniaczem i może być stosowany do usuwania lwiej bruzdy czy poziomych zmarszczek czoła. Rezultaty zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego są natychmiastowe.

Wolumetria oraz modelowanie twarzy to zabiegi oparte na wykorzystaniu kwasu hialuronowego. Wolumetria pozwala na uzyskanie młodszego wyglądu poprzez wypełnienie zapadnięć na twarzy, zagłębień brody czy opadających policzków. Modelowanie twarzy pomaga odmłodzić okolice ust, zmniejszyć zmarszczki mimiczne oraz poprawić owal twarzy.

Modelowanie i powiększanie ust to jeden z popularniejszych zabiegów. Stosowany w nich organiczny wypełniacz, na bazie kwasu hialuronowego, zwiększa objętość ust oraz koryguje ich kształt. Zabiegi modelowania ust dostosowane są zarówno do potrzeb młodszych, jak i starszych osób.

Lipoliza iniekcyjna pomaga zredukować nadmierną tkankę tłuszczową.  Podczas zabiegu, wstrzykiwana jest fosfatydylocholina, która prowadzi do rozpadu trójglicerydów i zniszczenia komórek tłuszczowych. Leczenie nadpotliwości to zabieg, który ma na celu zniwelować problem nadmiernej potliwości. Należy pamiętać, że współczesna medycyna estetyczna to nie tylko rozwiązania dla kobiet, ale również dla mężczyzn, którzy chcą poprawić swój wygląd oraz poczucie komfortu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegów medycyny estetycznej zachęcamy do umówienia się na wizytę w Studiu Urody Angel w Gorlicach, gdzie profesjonaliści odpowiednio dobiorą zabieg.

Polecamy również