Medycyna estetyczna Nowy Sącz

W ostatnich latach medycyna estetyczna zdobywa coraz większe uznanie. Dzięki nowym technologiom, preparatom i metodom łatwiej zniwelować niedoskonałości skóry, osiągając efekt naturalnie wyglądającej poprawy wyglądu i twarzy wyglądającej na wypoczętą, zrelaksowaną oraz zadbaną.

W przypadku usuwania zmarszczek często wykorzystuje się toksynę botulinową, znaną jako botoks, oraz kwas hialuronowy. Botoks to alternatywa dla chirurgii plastycznej, która wygładza zmarszczki i odmładza twarz poprzez iniekcje małych dawek toksyny botulinowej w wybrane miejsca na twarzy. Efekty zabiegu widoczne są po około 3-10 dniach. Kwas hialuronowy, naturalnie występujący w naszym organizmie, świetnie sprawdza się jako wypełniacz zmarszczek, likwidując lwie bruzdy, poziome zmarszczki czoła i inne niedoskonałości.

Wolumetria i modelowanie twarzy to zabiegi, która dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego poprawiają kształt twarzy. Podawany w głębszych warstwach skóry, pozwala na wypełnienie zapadnięć czy bruzd nosowo-wargowych.. Efekty zabiegu są natychmiastowe i widoczne zarówno dla osób młodszych, jak i starszych.

Modelowanie i powiększanie ust to jeden z popularniejszych zabiegów, polegający na wstrzyknięciu naturalnego biopolimeru o odpowiedniej gęstości, aby uzyskać bardziej pełne i nawilżone usta. Metoda Russian Lips daje kontrolę nad kształtem i objętością ust, eliminując ryzyko nadmiernego powiększenia.

Lipoliza iniekcyjna pomaga zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg ten jest dobrze tolerowany i daje zadowalające efekty. Medycyna estetyczna pomaga w niwelowaniu różnych dolegliwość takich jak nadmierna potliwość. 

Leczenie nadpotliwości opiera się na blokowaniu receptorów nerwowych zaopatrujących gruczoły potowe, co prowadzi do znacznego zmniejszenia wydzielania potu. Efekty zabiegu utrzymują się kilka miesięcy.

Medycyna estetyczna oferuje szereg skutecznych zabiegów poprawiających wygląd i samopoczucie. Zachęcamy do skorzystania z usług Studia Urody Angel w Gorlicach, gdzie doświadczeni specjaliści pomogą w osiągnięciu zamierzonych efektów.

Polecamy również