Modelowanie sylwetki - Endermologia Nowy Sącz

Modelowanie sylwetki za pomocą Endermologii to innowacyjne podejście do poprawy wyglądu ciała, które łączy skuteczność dwóch zabiegów – Endermolift i Lipomassage. Metoda ta pozwala nie tylko na wyszczuplenie sylwetki, ale także na redukcję pierwszych oznak starzenia się skóry.

Endermologia jest szczególnie polecana dla osób, które pragną zwalczyć cellulit, lokalne otłuszczenia czy wiotkość skóry. Masaż podciśnieniowy, wykonywany za pomocą specjalnych głowic, pobudza mikrokrążenie krwi, co przyczynia się do ujędrnienia skóry i wygładzenia zmarszczek. Dzięki temu zabiegowi można cieszyć się nie tylko atrakcyjną sylwetką, ale również młodszym wyglądem skóry.

Techniką dermomasażu, wykorzystuje głowice generujące podciśnienie, które intensywnie stymulują przemianę materii w tkance tłuszczowej oraz eliminują toksyny. W efekcie zabieg poprawia elastyczność i jędrność skóry, przyspiesza rozkład tłuszczu oraz pomaga w walce z cellulitem, rozstępami i bliznami.

Endermologia to rewolucyjne rozwiązanie dla osób, które pragną uzyskać wymarzoną sylwetkę i zadbać o młodość skóry. Zachęcamy do kontaktu ze Studiem Urody Angel w Gorlicach, gdzie nasi specjaliści pomogą Ci osiągnąć efekt szczupłej sylwetki.

Zabieg na cellulit - usuwanie cellulitu, rostępów

Cennik

1 zabieg6 zabiegów10 zabiegów + 2 zabiegi
12 zabiegów + 2 zabiegi
15 zabiegów + 3 zabiegi + kostium
Zabieg ciało (40min)240 zł1290 zł2190 zł2490 zł2990 zł
Zabieg na 1 obszar discover (15min)100 zł
1 zabieg10 zabiegów
Drenaż limfatyczny130 zł1100 zł
Zabieg medyczny120 zł

Do zabiegów Endermologii LPG ALLIANCE na ciało potrzebny jest kostium o wartości 90 zł.

Sprawdź aktualne promocje

Polecamy również