Lipoliza iniekcyjna Bobowa / Stróżna

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesny zabieg kosmetyczny, mający na celu redukcję miejscowych nagromadzeń tkanki tłuszczowej. Stosowany jest głównie w przypadku osób z normalną wagą ciała lub z lekką nadwagą, które mają trudności z pozbyciem się uporczywych fałd tłuszczu na brzuchu, boczkach, udach, podbródku czy wokół pach, nawet pomimo diety czy ćwiczeń fizycznych.

Przeciwwskazaniami do tego zabiegu są ciąża, karmienie piersią, choroby wątroby i nerek, zaburzenia krzepnięcia krwi, padaczka, alergia na składniki preparatu czy aktywne infekcje skórne w miejscu iniekcji. Zabieg nie jest zalecany dla osób z otyłością.

Efekty lipolizy iniekcyjnej to utrata kilku centymetrów w obwodzie miejsca iniekcji, poprawa metabolizmu komórek skóry, lepsze mikrokrążenie, stymulacja regeneracji skóry oraz jej odżywienie. Zabieg polega na wstrzyknięciu do tkanki tłuszczowej substancji takich jak fosfatydylocholina, deoksycholat czy L-karnityna, które powodują rozpad komórek tłuszczowych. Dzięki czemu tkanka tłuszczowa zostaje rozpuszczona.

Po zabiegu, który jest stosunkowo mało inwazyjny, pacjenci mogą wrócić do codziennych czynności. Należy jednak unikać intensywnego wysiłku fizycznego przez około 7-14 dni, a także korzystania z sauny czy basenu przez tydzień. Seria zabiegów lipolizy może być wspomagana przez endermologię.

Zainteresowanych tego rodzaju zabiegami serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Studia Urody Angel w Gorlicach, gdzie profesjonalna kadra z przyjemnością pomoże Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Polecamy również