Lipoliza iniekcyjna Ciężkowice / Gromnik

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna jest innowacyjnym zabiegiem kosmetycznym dedykowanym osobom zmagającym się z miejscowymi nagromadzeniami tkanki tłuszczowej. Ta metoda redukcji tłuszczu sprawdza się w przypadku osób, które nie są w stanie pozbyć się fałd tłuszczowych na brzuchu, boczkach, udach, podbródku czy wokół pach mimo stosowania diety i regularnych ćwiczeń fizycznych.

Wskazaniami do zabiegu są miejscowe otłuszczenie ciała oraz nadmierny tłuszcz w okolicach partii ciała. Zabieg polega na wstrzyknięciu do tkanki tłuszczowej substancji takich jak fosfatydylocholina, deoksycholat czy L-karnityna, które powodują rozpad komórek tłuszczowych. 

Głównymi efektami lipolizy iniekcyjnej są utrata kilku centymetrów w obwodzie miejsca iniekcji, poprawa metabolizmu komórek skóry, lepsze mikrokrążenie, stymulacja regeneracji skóry oraz jej odżywienie. Po zabiegu, który jest stosunkowo mało inwazyjny, pacjenci mogą wrócić do codziennych czynności. Należy jednak unikać intensywnego wysiłku fizycznego przez około 7-14 dni, a także korzystania z sauny czy basenu przez tydzień. Seria zabiegów lipolizy może być wspomagana przez endermologię.

Zainteresowanych tego rodzaju zabiegami serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Studia Urody Angel w Gorlicach, gdzie profesjonalna kadra z przyjemnością pomoże Państwu osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Polecamy również