Lipoliza iniekcyjna Nowy Sącz

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zaawansowany zabieg kosmetyczny, który pomaga w walce z miejscowymi nagromadzeniami tkanki tłuszczowej. Ten sposób redukcji tłuszczu jest polecany dla osób, które mimo zdrowej diety i regularnych ćwiczeń fizycznych, nie są w stanie zredukować nieestetycznych fałd tłuszczowych na brzuchu, boczkach, udach, podbródku czy wokół pach. Kluczowe efekty lipolizy iniekcyjnej obejmują utratę kilku centymetrów w miejscu iniekcji, poprawę metabolizmu komórek skóry, lepsze mikrokrążenie, stymulację regeneracji skóry oraz jej odżywienie. Zabieg opiera się na iniekcji substancji które prowadzą do rozpadu komórek tłuszczowych.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest niezalecany dla osób w ciąży, karmiących piersią, mających choroby wątroby i nerek, zaburzenia krzepnięcia krwi, padaczkę, alergie na składniki preparatu czy aktywne infekcje skórne w miejscu wstrzyknięć. Lipoliza nie jest odpowiednia dla osób z otyłością.

Po zabiegu pacjenci mogą powrócić do codziennych aktywności, jednak przez około 7-14 dni zalecane jest unikanie intensywnego wysiłku fizycznego. Przez tydzień nie należy korzystać z sauny czy basenu. 

Jeśli jesteś zainteresowany zabiegiem lipolizy iniekcyjnej zachęcamy do odwiedzenia Studia Urody Angel w Gorlicach, gdzie profesjonalny zespół doradzi i pomoże Państwu osiągnąć upragnione efekty.

Polecamy również: