Lipoliza iniekcyjna Jasło

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna metoda pozbywania się lokalnych nagromadzeń tłuszczu, która cieszy się coraz większym uznaniem wśród osób pragnących ujędrnić sylwetkę. Zabieg ma na celu rozpuszczenie niechcianej tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach, takich jak podbródek, brzuch, boczki, uda, pośladki, wokół pach czy nad kolanami.

Wskazany jest dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą, które chcą usunąć miejscowe otłuszczenia, trudne do zredukowania przez dietę i ćwiczenia fizyczne. Nie jest jednak zabiegiem  dla osób z dużą i rozległą otyłością.

Zabieg polega na iniekcji specjalnej substancji zawierającej m.in. fosfatydylocholinę i deoksycholat, które wprowadzane są w tkankę tłuszczową, prowadząc do rozpadu komórek tłuszczowych. Procedura jest dobrze tolerowana przez pacjentów, a po jej wykonaniu można natychmiast powrócić do codziennej aktywności.

Warto zaznaczyć, że lipoliza iniekcyjna może być uzupełnieniem diety i zabiegów drenujących. Po zabiegu zaleca się wykonanie serii zabiegów endermologii, aby osiągnąć najlepsze efekty.

Jeśli zmagasz się z uporczywym, miejscowym otłuszczeniem i chciałbyś uzyskać smuklejszą sylwetkę, lipoliza iniekcyjna może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zapraszamy do odwiedzenia Studia Urody Angel w Gorlicach, gdzie profesjonalni specjaliści pomogą Ci osiągnąć wymarzone efekty.

Polecamy również