Salon kosmetyczny Jasło

Salon kosmetyczny Studio Urody Angel w Gorlicach to miejsce, gdzie każdy klient zostanie traktowany indywidualnie. W naszym salonie pracują doświadczone i wykwalifikowane kosmetyczki, które są w stanie zniwelować każdy problem skórny. Oferujemy szeroki zakres usług kosmetycznych, w tym zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, przedłużania rzęs, manicure czy makijaży okolicznościowych. Pragniemy, aby każdy klient czuł się u nas wyjątkowo i odprężony. Nasze kosmetyczki podchodzą do każdego klienta z pełnym zaangażowaniem i chęcią pomocy.

W Studio Urody Angel w Gorlicach oferujemy wysoki poziom usług kosmetycznych, co jest efektem ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy z zakresu kosmetologii. Nasza oferta skierowana jest do osób, które pragną zadbać o swoje ciało w profesjonalny i skuteczny sposób. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, diagnozujemy stan skóry i dobieramy odpowiednią kurację zabiegową oraz pielęgnację domową. Dzięki temu każdy klient otrzymuje zabieg dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań.

W Studio Urody Angel w Gorlicach, są dogodne terminy. Nie pracujemy „od do”, po uzgodnieniu wykonujemy nasze zabiegi także poza standardowymi godzinami otwarcia. Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie wygodę i elastyczność.  W naszym salonie kosmetycznym  oferujemy również karty podarunkowe. Umożliwiamy również zakup profesjonalnych kosmetyków w Naszym salonie. Dzięki temu  Klienci mogą nabyć preparaty czy kosmetyki renomowanych firm.

Polecamy również