Modelowanie sylwetki - Endermologia Jasło

Endermologia to innowacyjny zabieg modelowania sylwetki, który wykorzystuje specjalne głowice do masażu skóry i tkanki podskórnej. Działanie dermomasażu polega na rozbijaniu komórek tłuszczowych, co umożliwia likwidację cellulitu i modelowanie sylwetki. Zabieg ten jest szczególnie polecany dla osób, które zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, zrostami i zwłóknieniami, spowolnionym metabolizmem, wiotką skórą i rozstępami.

Zabieg pomaga również w redukcji obwodów ciała, przyspieszeniu spalania tkanki tłuszczowej, drenażu i detoksykacji, poprawie jędrności skóry, pobudzeniu fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, wyrównaniu struktury tkanki podskórnej, dotlenieniu i odżywieniu skóry oraz pobudzeniu mikrokrążenia.

Zabieg Endermologia to przynoszący efekty i bezpieczny zabieg modelowania sylwetki, który pozwala uzyskać spektakularne rezultaty w redukcji cellulitu, jak również pozwala zmniejszyć rozstępy i blizny. Jeśli szukasz metody na poprawę wyglądu swojej sylwetki, zachęcamy do skorzystania z usług Studia Urody Angel w Gorlicach. Oddaj się w ręce profesjonalistów, którzy pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Zabieg na cellulit - usuwanie cellulitu, rostępów

Cennik

1 zabieg6 zabiegów10 zabiegów + 2 zabiegi
12 zabiegów + 2 zabiegi
15 zabiegów + 3 zabiegi + kostium
Zabieg ciało (40min)240 zł1290 zł2190 zł2490 zł2990 zł
Zabieg na 1 obszar discover (15min)100 zł
1 zabieg10 zabiegów
Drenaż limfatyczny130 zł1100 zł
Zabieg medyczny120 zł

Do zabiegów Endermologii LPG ALLIANCE na ciało potrzebny jest kostium o wartości 90 zł.

Sprawdź aktualne promocje

Polecamy również